تبلیغات
تازه كار " وبلاگی متفاوت و نو " - بیایم و درخت بکاریم

دوستان همه تون میدونیدامروز روز درختکاریه ، این مطلبو بخونین ضرر نمیکنین ، شاید یه تلنگر باشه
آنقدر غرق زندگی روزمره و مشکلات خود شده ایم که تغییرات پیرامونی خود را فراموش کرده ایم . نمی دانیم برای رسیدن به هدف هایمان چه بهایی پرداختیم . 
آیا به فکر دیگران و محیطی که در آن زندگی میکنیم بوده ایم .چند بهار و چند تابستان را گذرانده ایم  و در خود حبس بوده ایم ،راستی پاییز و زمستان خود را چگونه سپری کرده ایم.  چند خاطره ساخته ایم و در خاطر دیگران جایگاه مثبتی داشته ایم . در خاطره طبیعت چطور ؟
زندگی های ماشینی ما را دور و دورتر از محیط اطرافمان کرده و خود هیچ متوجه این داستان غم انگیز نیستیم . یادمان رفته که ما خود تنها گوشه ای از این جهان بزرگ هستیم . شاید خود را به آن درش میزنیم که بگوییم تنها ما هستیم . 
آیا از خود سوال کرده ایم که جزء ما ، مخلوقات دیگری در این مجموعه بزرگ وجود دارند. 
آیا نمیدانیم یا بهتر بگویم نمیخواهیم بدانیم که زندگی ما خود گرو وجود این محیط پیرامونی ماست . 
نمیخواهم زیاد آیا  آیا کنم و سرتان را به درد بیارم . فقط خواستم بگم امروز روز درختکاریست و به قول پدرم عجب کاریست . البته خارج از شوخی بابام راست میگه
بیایید با کاشتن یک درخت به طبیعت زیبا ، هدیه ای داده و سپاسگزار خدمات روز افزون این طبیعت باشیم و کمی بر  زخم هایی که بر تن پیر او زده ایم مرحم گذاریم.  
پاشو دوست عزیز بسه یک کم هم از این دنیایی مجازی دور باش یه درخت کاشتن زیاد وقت نمیبره ، اینو خدایی میگم تا درخت نکاری قدر طبیعت رو نمیدونی .  طبقه بندی: عمومی، 

تاریخ : 1392/12/15 | 14:41 | نویسنده : حمید بیاری | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.